Ať se Země točí rychleji, bude víc lepších dnů!

29. února 2008 v 20:26 | enterona |  Život v písmenech
Dnešek byl úžasný. Všimli jste si?

Svátek má Horymír. To, že žádného neznám, na věci nic nemění. Dokonce i máma ráno viděla kalendář a když jsme jely do školy a práce, ještě si to pamatovala. Řešily jsme, jestli nějaký v česku vůbec existuje. Podle wikipedie je jich 206. Ale ten s Šemíkem byl stejně první. A nejlepší.
Narozeniny má teoreticky nejmíň lidí za rok. I stoletá babička si může připadat jako pětadvacetiletá krasavice. Pokud má ovšem dobrou fantazii.
Napadlo mě, že by mohli zavést státní svátek. Proč bychom měli chodit do školy nebo pracovat jednou za čtyři roky o den víc?
A když už jsem u těch státních svátků, mohli by se ještě naši zákonodárci inspirovat v Austrálii. Tam když vyjde volno na víkend, přeloží ho na pondělí. Není to krása?
Supermarkety vyhlásily slevy. Já jsem sice nikde nebyla, ale stačilo mi tátovo vyprávění o lidech v obchodech a vůbec toho nelituju. Když už něco speciálního pro speciální datum, tak prodávat lentilky po barvách. A modré by byly moje!
Stejně nechápu, proč je zrovna 29. únor jen jednou za čtyři roky. Vůbec to nejsou hezká čísla. Já bych byla pro 13.13. Jen název měsíce netuším.
Někdo mě měl rád. Bohužel nevím kdo. (Věřila jsem v Boha, v Lucii, v Osud. Teď nevěřím v nic. A chybí mi to.) Všechno mi vycházelo. Možná se ten dotyčný Někdo chtěl omluvit za včerejšek. Děkuju.
Přes dvě hodiny jsem hrála vybíjenou. A ať mi nikdo netvrdí, že je to blbá hra. Když se hraje za určitých podmínek a když člověk chce, tak si to zamiluje.
I počasí si hrálo. Nádherně pršelo. (Opravdu jsem to byla já, kdo kdysi tvrdil, že nenávidí déšť?) Byla bílá tma. Nebo taky tmavá mlha. Kdo neviděl neuvěří. A kdo viděl možná taky ne.
Ne, vůbec nejsem poloslepý blázen.
Jen tak mimochodem, kdyby někdo náhodou nevěděl, s čím otravuju každý den: Už za měsíc bude tak teplo, že budeme chodit v tělocviku ven hrát házenou a začnou nám závody. (Orienteering running forever!)
Toť vše, co jsem chtěla sdělit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Genesis Genesis | 29. února 2008 v 21:35 | Reagovat

ale jo, dneska jsem videla jednoho nejmenovaneho cloveka, takze byl super den :)

2 Lennie Lennie | Web | 1. března 2008 v 18:08 | Reagovat

já jsem dnes (včera x)) neviděla nejmenovaného člověka, takže byl den nahouby :-( i když nejmenovaný člověk č.2. se ukázal (v celé kráse) :-))

3 enterona enterona | Web | 1. března 2008 v 18:50 | Reagovat

já jsem viděla spoustu nejmenovaných (a krásných) lidí. on je to možná jeden z důvodů, proč jsem měla tak dobrou náladu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama