Duben 2008


Před pikolou, za pikolou...

26. dubna 2008 v 21:32 | enterona |  Život v písmenech
... a tak dále. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč si zrovna naše želva tak ráda hraje na schovávanou? Asi se naštvu a přestanu ji pouštět ven, hledat ji totiž v naší zahradě s naprosto zarostlými záhony (myslíte, že do průměrně udržované zahrádky patří kopřivy, malé habry a javory, kopřivy a plevel, který jenom vypadá jako petržel?) je opravdu zážitek.
Jinak byl dnešní den absolutně dokonalý. Absolutně dokonalý.

Tajemství deště

20. dubna 2008 v 21:55 | enterona |  Z vlastních nápadů
Kdyby to byla fanfikce, prohlásila bych, že hlavní postava je absolutní Mary Sue. Takhle mi to nijak zvlášť nevadí, kdyby nebyla taková, byla by tato povídka beze smyslu. I když, ona v podstatě beze smyslu je. Psala jsem ji kvůli jediné větě. (Kdo uhodně jaké, bude mít další malé plus. A můžete si je počítat :) Mě to baví...)
A ať mi někdo tvrdí, že jsem normální.
Jen tak pro zajímavost, povídka (pokud se tomu tak dá říkat) je vymýšlena za temných nocí, s baterkou, tužkou a sluchátky. Neuvěříte, jak jsou písničky z Once smutné a jak báječně se u nich píše, dokud to nezkusíte. Doporučuju konkrétně If you want me. Najděte ji někde (netuším, jak se sem dá dát hudba) a pusťte si ji ke čtení. Bude se vám to líbit víc.

4. kapitola

16. dubna 2008 v 16:15 | enterona |  Až zemře minulost, budu žít já
Přidávám další kapitolu. Mám ji napsanou už skoro měsíc, ale vůbec se mi nelíbila a nechtěla se mi opravovat. Ostatně, opravená sice tak trochu je, ale nelíbí se mi pořád.

Vážení a milí...

14. dubna 2008 v 9:48 | enterona |  >>Mimo mísu<<
...jdu vás zase nudit jedním vadným reklamovým článkem (na který opět nejsem schopna vymyslet normální název). Asi se budu muset jednou donutit sepsat všechny mé oblíbené odkazy...
Zúčastnila jsem se jedné soutěže. Ale pokud si myslíte, že vás chci otravovat s prosbou, abyste pro mě hlasovali, jste na omylu. I když, samozřejmě můžete, pokud se trefíte :) Na těchto skvělých stránkách se pořádala soutěž o nejlepší layout, ať už webový nebo blogový. Asi jsem to sem měla dát, ještě když se dalo posílat, ale to mě nějak nenapadlo. Takže, jestli chcete, podívejte se, spousta z nich je nádherná, nebo aspoň zajímavá. Soutěžní příspěvky jsou zatím třetí článek od vrchu, hlasování pak o jeden výše. A kdo pozná moje layouty, bude u mě mít jedno malé, bezvýznamné plus a budu ho mít možná o něco raději ;-)

Čas jde dál a na choré nečeká

11. dubna 2008 v 21:07 | enterona |  Život v písmenech
K mému překvapení se skutečně našli blázni (to není urážka, to je poklona), kteří stáli, nebo spíše to tvrdili, o vykecávací článek. Musím vás ale varovat, v následujícím textu se často vyskytuje sobeckost, sebelítost a vůbec takové ty škaredé lidské vlastnosti.

Chcete se zasmát?

5. dubna 2008 v 20:20 | enterona |  >>Mimo mísu<<
K nadpisu... radši nic, můj mozek prostě nepracuje :(
Chtěla jsem napsat dlouhatánský článek plný sebelítosti, nechutných popisů mé záhadné nemoci a rozboru nudného nicnedělání. Ale nějak se mi nechce, takže jestli se našel nějaký blázen, který o to stál, má smůlu ;-) Možná až mi bude lépe. A tak pro dnešek mám aspoň něco jako reklamu...