Hekticky, mám se hekticky

11. července 2012 v 0:09 | enterona |  Výkřiky
(Líbí se mi to slovo.)
Ach, je to taková úleva, když mi zase v mozille funguje blog. To tu možná zase něco napíšu.
Žiju hekticky. Tak moc, že mám v zážitcích poněkud zmatek.
Ale co - školní rok skončil a víc vědět nepotřebujeme. Před oním nejbáječnějším dnem (tedy tou ubohou čtvrthodinou, kvůli které se půl roku učíme) se toho stalo spoustu - výlet do Prahy s národním a cimrmanovým divadlem, zdravotnický kurz, díky kterému už nepřemýšlím, co bych dělala, kdybychom nabourali, ochutnávka vín, po níž stejně cítím akorát tak obecnou chuť vína, jedna nepopsatelná oslava... A stejně jsem ráda, že to skončilo.
Připadám si tak volná, bez ranního vstávání a školních povinností!
A proto jsem první týden strávila na matematicko-fyzikálním táboře. Přestože jsem se v poslední hodině fyziky šíleně radovala, že je poslední. Naštěstí jsou přednášky jinde mnohem lepší než ve škole, takže jsem přežila i čtyři hodiny fyziky po sobě. Jinak jsme pořád chodili do kopců (a že jich v Beskydech je! sice nízké, ale prudké pořádně), prohrávali všechny možné míčové hry, rozbíjeli si kolena a ve volném čase skutečně počítali.
Hrála jsem u táboráku na kytaru. A zjistila jsem, že přesně kvůli takovým chvílím jsem se na ni začala učit hrát, mnohem víc mě baví brnkat si doma sama pro sebe. Taky jsem si musela ukousnout nehet, abych vůbec zmáčkla strunu. A stejně jsem hrála falešně a zpívala ještě hůř, naštěstí byli všichni tak shovívaví, že si nestěžovali.
Poslední ráno jsme chtěli vidět východ slunce. Lezli jsme opět příšerný kopec, navíc v polospánku, a o to byl prudší. Podívaná stála za to. Slunce mělo sice zpoždění, ale krásné mraky pro nás byly přijatelnou omluvou.
A pak to náhle skončilo. Bylo to parádní jako vždy, ale úplně jinak. Nesplynula jsem s tou skupinou. A bylo tam moc holek.
Zítra jedu zas jinam. A to bude teprve legrace.
Snad se vrátím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mind-blowing mind-blowing | Web | 11. července 2012 v 0:18 | Reagovat

http://kiss-of-creativity.blog.cz/1207/soutez-o-nejlepsi-blog-leta-2012-1-kolo
Ahoj, prepáč za spam, ale prosím.strašne moc, hoď sme jeden hlas pre "Slimy Hobnobba", budem ti veľmi vďačná ! :)

2 Iri Y. J. Iri Y. J. | Web | 19. července 2012 v 16:19 | Reagovat

Jo prázdniny :) Konečně, což? Mimochodem článek jsi napsala velmi příjemným stylem, dobře se to čte. Máš mimo jiné hezký blog, jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama