enterona.blog.cz

Chtěla bych umět létat

23. července 2010 v 20:47 | enterona
(Bez letadel, bez padáků, bez křídel, prostě se jen zvednout a uletět, kamkoli bych si přála.)
A kdo ne, že?
Tvrdila jsem, že minulý vzhled už tu bude napořád. Ale občas snad není špatné změnit názor.
Když to má být moje osobní doupátko, mělo by to být modré a měla bych tam být já. Žádný vzhled už nikdy nebude víc můj než tento, ale prý se nic nemá přehánět. Už tu jednou byl a všichni jste to kupodivu přežili (aspoň mě o žádných obětech policie neinformovala), ale kdybyste to museli snášet déle... no, kdo ví, snad to takto bude lepší.
Patlám se s tím s velkými přestávkami od začátku prázdnin a momentálně jsem naprosto spokojená. Tedy s tím, co vidím já. Doufám, že menu ujíždí jen na jednom jediném počítači a že už si nikdo nebudete stěžovat. Pokopu to, až se za dva týdny vrátím. A to vlastně nejspíš nestihnu, takže to pokopu ještě o týden později.
(Jedu na dovolenou, kam se netěším, jedu na tábor, kam se těším hrozně moc. A pak zmizím ještě do Ostravy za babičkou, abych jí mohla všechno povyprávět. Heč.)
Uznávám, že levá fotka vypadá hloupě, ale zkoušela jsem zrovna, jak spojit dvě fotky dohromady a už jsem to tak nechala. Pravá možná vypadá taky hloupě, ale líbí se mi ty vlasy a nejdu tam poznat. Jachachá.
Text v záhlaví je maličký a nejspíš nejde přečíst. Když mhouříte oči (a nejlépe když víte, co je tam napsané), přečíst jde. Tak je to ideální. A některá slova pro mě mají obří význam, i když moc nevím proč.
Ale něco se samovolně rozmazalo, i v menu. Nechápu.
Och, ano, a málem jsem zapomněla změnit barvu hvězdiček. Ty šíleně zelené by se sem opravdu nehodily. Ona vlastně žádná z těch barev nevypadá zrovna pěkně. Ale černá se prý hodí ke všemu, posuďte sami.
To je tak asi všechno. Povídejte si tu, jak se vám zlíbí, hlavně mi ale sdělte, že vám všechno funguje, jak má. A mějte se vesele, já vám zase přijedu. (Cháchá, tuhle sebestřednost, to tušení, jak vám všem budou hrozně chybět moje bláboly, miluju.)

Nedovolte malým dětem ztrácet se

6. května 2009 v 22:05 | enterona
Chm. Hned to tu vypadá líp, že. Taky si říkáte takové to hezké slovo, konečně?
Ano. Konečně tu nestraším já. Tedy aspoň méně. Nicméně prostřednictvím písmenek mě nepoznáte tak určitě. Teoreticky vlastně vůbec nemusím psát já. Ale to teď nebudeme řešit, co říkáte.
(Asi mám potřebu si s někým povídat, to se prý stává i v lepších rodinách. Tak mě omluvte. Díky, ach díky vám, vážení.)

Já, já a jenom já

21. března 2009 v 10:44 | enterona
Úplně vidím, ty vaše napůl udivené a napůl vysmáté tváře. Tedy, až několikrát obnovíte stránku. Jen se smějte, smích je zdravý. A když se budete smát teď, budete se smát možná i za pár let, protože smích přece prodlužuje život.
Doufám, že vám moc neničím duševní zdraví.
A slibuju, že příští layout bude už úplně normální.

I sněhuláci mají právo na lásku

22. února 2009 v 12:10 | enterona
Huííích. Já je miluju. Miluju. Prostě jo. Oni jsou tak moc roztomilí.

Ale layout celkově...

Kouření je pomalá, sobecká sebevražda

22. ledna 2009 v 20:03 | enterona
Vždycky se cítím báječně, když to tady vypadá jinak. Je to jiné, má to pevné obrysy, člověk to najednou vnímá a tak. A i když tohle má skoro stejné rozměry (je to asi jediná věc, která mě štve, ale neštve mě zas tak moc, abych odolala to tady celé změnit) jako minulé tohle, je to myslím dostatečně jiné.

Pojďme domů, prosím

7. prosince 2008 v 21:31 | enterona
Nevydržela jsem to.

(Měla jsem počkat aspoň do zítřka. Byl by to přesně rok od toho, co tu byl můj první vlastnoručně stvořený layout. A všichni víte, jak já si potrpím na výročí.)

Blaženost lesního života

17. listopadu 2008 v 19:38 | enterona
Konečně.

Na málo co jsem byla poslední dobou tak alergická, jako na ten "romantický layout", který tu strašil předtím. Ano, líbil se mi, všichni jste mi ho chválili (jestli se vám líbil, to je věc druhá), ale byl tu příliš dlouho. Začal mi lézt na nervy. A měl moc velké záhlaví.

Láska je jen velká nepřehledná směsice vzpomínek

13. září 2008 v 21:17 | enterona
Pokud láska existuje, prostě nebude nic moc jiného...
Mimochodem, řekl někdy někdo něco takového, nebo to zase jen mé druhé já?
Je tu nový design (kdyby tu byli všichni slepí a nepoznali šedou od hnědé). Dalo by se říct, že se mi líbí (kromě toho, že má strašně velké záhlaví (já vlastně proti strašně velkým záhlavím nic nemám, ale člověk musí rolovat stránku, aby viděl aspoň začátek článku...) a že jsem si s ním hrála moc a moc dlouho).
Obrázky jsou z DeviantArtu, konkrétně od moOnxinha, Bntuae, narabia, Mortal91, enex, Mermaid Marilyn, mademoisellesauvage a ještě někoho. Nacpala jsem jich tam nějak moc.
Je to první layout, který jsem dělala s tím, že jsem věděla, jak má vypadat. Upřímně, vypadá úplně jinak.
Blog.cz mě štve. Nejen já nepoznám pixely od procent, už to nepozná ani on. A já si pak myslela, že se mi ztratily všechny články...
Toť vše. Nemám psací náladu.
Názory?

Odkaz na náhled.

...a bouře přichází, aby nás mohla zabít...

23. července 2008 v 20:52 | enterona
Co říkáte? Nic? Já říkám změna!

Stars are falling down and down

30. června 2008 v 10:38 | enterona
Další hrůza?
Ale když mě už ten předchozí lezl krkem...

A čí jsou ty oči v mracích? To se na nás dívá Velký Někdo?

29. května 2008 v 16:00 | enterona
Nový design, po měsíci, jestli se nepletu. Ty minulé barvy už mi mírně lezly krkem.

Schody do nebe, japonská fantazie a nakřivo bez barvy

30. dubna 2008 v 18:14 | enterona
(Aneb hezky česky...)

Co říct?

26. března 2008 v 21:24 | enterona
Ha! Lekli jste se?
Asi ne. Škoda. Aspoň by byla zábava.
(Těch keců si nevšímejte, já se jen potřebuju vypsat. Smyslem článku je oznámit, že jsem zase pustila do světa slátaninu vlastní výroby, které tak hezky oficiálně říkám blogový layout. Toť vše, můžete jít dál...)
Už mě štvala tak úzká stránka. I když zase všechno vypadalo mnohem delší, což uspokojilo mé sobecké já, které má rádo dlouhé texty. Text v záhlaví je z písničky A Murder of One, kterou znám v podání Allison Crowe (a vřele doporučuju), nicméně jsem zjistila, že ji složila nějaká skupina Couting Crows. (Ty vrány jsou čím dál tím oblíbenější...) Obrázky z DeviantArtu, bohužel jsou starší a tenkrát jsem si ještě přejmenovávala obrázky, takže si nepamatuju přesně, od koho jsou.
Možná to bude znít namyšleně, ale moc se mi líbí pravý okraj. Nikde jsem podobný neviděla a připadá mi takový... dětský.
Toť pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera a noci, veselé sny a ať nedostanete černý kašel. Dobrou noc, vážení :)
Dodatek: Kuk!

Design a kecy kolem

3. března 2008 v 16:14 | enterona
Máte rádi pohádky?
Bylo nebylo, jednoho škaredého deštivého dne se jedna škaredá deštivá holka... tak asi ne, že?
Radši stručně, v sobotu jsem měla tvořivou náladu, možná to bylo tím, že se mi straně nechtělo pustit se do čtení Povídek z šuplíku od Oty Pavla. Na www.deviantart.com jsem narazila na (dle mého názoru) skvělý obrázek. A tak jsem si hrála... hrála jsem si asi dva dny, proklínala svoji neschopnost, červenou barvu, violoncella, Photo filter a Photo brush, celý server blog.cz a dalších milion věcí.
Aspoň jsem nějak zabila volný čas a, ač je to hnusné a sobecké, mě se ten výsledek líbí :)
Dodatek: Posuďte sami. Zde.

A ještě něco.
Děkuji vám tisíckrát, návštěvníci tohoto blogu. Včera kolem deváté hodiny večerní konečně toplist.cz zaznamenal čtyřmístné číslo v počtu návštěv od 3.7.2007. Byla jsem tak šťastná, až jsem skákala po celém pokoji, zpívala lidovky a chlubila se rodičům. Ano, vážení, jen díky vám se můžeme - já a blog - pyšnit tou krásnou tisícovkou. Nevím však, zda-li se mám radovat nebo smutnit nad faktem, že za poslední dva měsíce byla návštěvnost stejně vysoká jako předtím za půl roku. Usoudila jsem, že snad se toto číslo bude i nadále zvyšovat. Také děkuji všem nadšeným fyzikům, kteří denodenně vyhledávají na internetu informace o gravitační síle a často kliknou i na článek umístěný tady. Podle mých odhadů je to necelá polovina lidí, což je od nového roku asi 200. Je tam napsané, ať zanechají komentář. Ten jeden, co ještě k tomu pravděpodobně neukazuje na to, že by dotyčný předchozí článek četl, je úspěch.
Ne, nebuďte naivní. Z toho co jsem napsala myslím vážně jen pár věcí. Tisícoka byla fakt zdolána, jak ostatně můžete spatřit vpravo na počítadle, které jsem konečně přidala, ačkoli se k té čevené absolutně nehodí. Gravitační síla a návštěvnost je taky celkem pravdivá, ale popradvě mě štve.
Dneska je vůbec nějaký falešný den. Byla bych schopna tvrdit, že jsem stoletý pravoslavný kněz z Japonska a jsem si téměř jistá, že by se nikdo nepozastavil nad tím, že japonsky umím všeho všudy patnáct slov.

Faith in despair

4. ledna 2008 v 19:24 | enterona
Ne, nespletl ses. Já jsem fakt změnila vzhled a přidala článek, ale ten článek bude jen okecávání toho vzhledu ;-). Faith in despair, víra v beznaděj. Silvestr už skončil a tak jsem usoudila, že na PF 2008 je už trochu pozdě. Já vím, chtěla jsem to změnit už v úterý večer, ale znáte to, sliby chyby. Už žádný konstrastní a křiklavý, růžovo černý, ale nádherná modrá...
Ale potřebovala bych poradit. Mezi článkama jsou čáry a jsou bílé. Netuší někdo, jak se to dá změnit? Kdo jo, ať píše, prosím prosím, smutně koukám. A ať to taky není víra v beznaděj.
Dodatek: Můžete se na tento lay i podívat.

Šťastný dnešek a celý příští/nový rok...

31. prosince 2007 v 0:00 | enterona
Vrrr... tenhle článek jsem psala včera a dala ať se vloží přesně o půlnoci... nicméně blog.cz nejspíš zase blbne, nebo jsem něco blbě odklikla a mé přání se nesplnilo :(
Téměř každý přál na blogu Veselé Vánoce a případně šťastný nový rok. I já chtěla. Jenže vždycky mi ta myšlenka na nový článek nějak utekla z hlavy. Však máme prázdniny. Ostatně na hezkého Silvestra (ať je nejen hezký, ale taky milý, šikovný a ať vás má rád... ;-)) mám pořád ještě pár hodin, a doufat, že jste měli krásné vánoce můžu taky. A vzhledem k tomu, že mi připadalo vadné jen tisíckrát napsat "Merry Christmas and happy new year!" nebo něco na ten způsob a komponovat přání se mi nechtělo... tak jsem se zase na pár hodin zabavila a udělala takový provizorní design. Provizorní proto, že se mi moc nelíbí... ano, opravdu, já zarputilý odpůrce růžové barvy jsem použila růžovou... ale v kombinaci s černou je docela hezká, ne?
Nicméně, protože se mi nelíbí, zůstane tu jen dva dny a možná pár hodin (ať vaše oči přežijí...). A kdyby sem náhodou někdo během těch dvou dnů nezavítal, může se na něj podívat...
P.S. mám ráda chemii, tak se nedivte

Stížnosti? Ne, já jsem šťastná...

8. prosince 2007 v 13:44 | enterona
Ahoj. Každý návštěvník je tu vítán, nicméně poslední dobou si tu návštěvnost zvyšuju maximálně já sama. Nevadí, blog má být pro zábavu, ne pro informaci veřejnosti. A tak jsem se bavila, stáhla si pár obrázků, pospojovala je, a výsledek mé třídenní zábavy je na světě. Lépe řečeno na blogu. Ještě se omlouvám těm dvěma denním návštěvníkům, za nedostatek článků... a děkuju za to, že je to neodradilo a každý den sem chodí zas a zas... toť tak zhruba vše, co jsem vám chtěla sdělit.
Dodatek: První blogový layout vytvořený mou osobou si můžete prohlédnout zde.

Vítejte!

3. července 2007 v 15:49 | Bara First
Založila jsem si svůj historicky první účet na blog.cz a nezbývá mi než doufat, že sem bude někdo chodit a číst moje kidy. Dřív jsem obývala eStránky - moje adresa. Pokud to čtete později, tak už možná neexistujou. No co už. Asi z tama přesunu některé články, které se mi budou líbit, takže nemusíte být smutní ;-)
Jestli jste se pozastavili nad adresou, tak přináším vysvětlení. Jak někteří možná víte, "enteron" je latinsky střevo a já jsem byla před dvěma lety v primě osmiletého gymnázia překřtěna na střevo a zajistila jsem si tak zábavu v biologii. A vzhledem k tomu, že máme nainstalované ze seznam slovníku cosi co překládá anglická slova do češtiny, když přes ně přejedete myší a určitě nejsme jediní, tak jsem nechtěla aby si někdo myslel, že je to blog o "zažívacím ústrojí" (anglicky enteron) a tak jsem tam dodala "a". A taky jsem holka...
Omlouvám se za svoji paměť, tento krásný layout je od Blanch.
 
 

Reklama