HP Fanfiction

Lupinovo trápení

29. března 2009 v 17:47 | enterona
(Tak znělo téma.)
Zhruba před rokem začala s velkou slávou Fan-fiction-show, což měla být soutěž na způsob superstar a dalších podobných šíleností, jenže s psaním povídek, nebo lépe fanfikcí na harryho pottera. A nebyla bych to já, abych tam chyběla, že.
Líbil se mi ten nápad, bohužel se ale porotkyně někdy během velkých letních prázdnin zasekly a celé to nějak vyšumělo do prázdna.
Nicméně jsem (s trochou bujné fantazie) skončila mezi třemi nejlepšmi. Je to velice vtipné, vzhledem k tomu, kolik jsem toho za život napsala. A jaké žvásty.
Tohle je dost velká hloupost. Před rokem se mi to líbilo. Vždycky je dobré dát si odstup na hodnocení. Pod povídkou máte i komentáře jednotlivých porotkyň, konečné ortely znamenají, jestli mě pustí nebo nepustí do dalšího kola.
Příjemné čtení, jestli si myslíte, že vám to pomůže.

Harry Potter Fanfiction

30. června 2008 v 10:09 | enterona
Moje první kapitolová povídka. Děj se odehrává v době Pobertů, hlavní postavou je Karina Tearsová, rozmazlená dcera jedné slavné rodiny čistokrevných čarodějů. Všichni tedy automaticky předpokládají její počátek životní dráhy v kruhu dalších nafoukaných studentů pyšných na svůj původ. Ale málokdy je vše, jak se zdá.
Povídka je zatím nedokončená, ale konečně jsem zase začala psát.
 
 

Reklama